fbpx

Rojname

Başarılı oyuncu

Başarılı oyuncu
08 Eylül 2021 - 12:34

Hayat Bilgisi, Çiçek Taksi ve Yasak Elma gibi başarılı yapımlarda rol alan 60 yaşındaki sevilen tiyatrocu İncilay Şahin h-ayatını k-aybetti. Şahin’in o-lüm haberini de Oyuncular Sendikası verdi.

Rol aldığı projelerde başarısıyla adından söz ettiren tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu İncilay Şahin v-fat etti. 60 yaşında ha-yata gözlerinin yuman oyuncunun k-esin o-lüm nedeni ise henüz bilinmiyor.

“TÜM SEVENLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUZ”
İncilay Şahin’in o-lüm haberini duyuran Oyuncular Sendikası, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama “Kurucu üyemiz, değerli meslektaşımız İncilay Şahin’i k-aybetmenin derin ü-züntüsü içerisindeyiz. Başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabır diliyoruz. Çok ü-zgünüz. Başımız sağ olsun” denildi.

İNCİLAY ŞAHİN KİMDİR?
İncilay Şahin, 29 Ocak 1961’de Kayseri’de dünyaya geldi. MSM Aktör Stüdyoda eğitim aldı. Tiyatro oyunculuğu yanı sıra çok sayıda sinema filmi ve dizide oynadı. 1995 yılında Çiçek Taksi ile oyunculuğa adım atan Şahin,

Adını Feriha Koydum. Yaz’ın Öyküsü, Galip Derviş, Umutsuz Ev K-adınları. Hanımeli Sokağı ve Y-asak Elma başta olmak üzere çok sayıda dizide rol aldı.
Kaynak: Demirören Haber Ajansı

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ROJNAME kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.