fbpx

Rojname

İnternette Tanıştı

İnternette Tanıştı
26 Aralık 2021 - 4:25

İnternet’ten tanışmıştık, güzel bir bayandı, bi süre sonra bana aşık olduğunu görmek istediğini söyledi. Bende çok hoşlanmış etkilenmiştim. Yaşadığı şehire gittim günü birlik ev kiraladık. Eve girdiğimizde bana hemen sarıldı her şey güzeldi sonra odaya geçti ve öyle bir şey yaptı ki. Bayanın sözde akrabaları ile arkadaşları adamı t-zağa düşürdü.

EVDE NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Org-nize bir şekilde darp edildikten sonra çıplak fotoğrafları çekilerek tehdit edildi. Çete, mağdur adamdan fotoğraf için 200 bin Lira para talebinde bulundu. Mağdur şahıstan ç-plak fotoğrafları karşılığında 150-200 bin Lira civarında para isteyen ve çete oldukları öğrenilen k-adın ile beraberindeki şüpheliler polis tarafından ele geçirildi.

O-LAYA İSE BASKIN SÜSÜ VERMİŞLER:
Alınan bilgiye göre, olay geçtiğimiz 29 Ağustos günü Şehzadeler ilçesi İbrahim Çelebi Mahallesi İzmir Caddesi üzerindeki günü birlik evde yaşandı. İnternet üzerinden maddi durumu iyi olan şahısları tespit ederek, kurdukları tuzaklarla şantaj yapan bir çetenin üyesi olduğu öğrenilen Emel K. isimli bir bayan, sosyal medyadan Ö.K. isimli adamla yakınlaştı.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ROJNAME kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.