fbpx

Rojname

Kadın spiker için şok sözler!

Kadın spiker için şok sözler!
25 Ekim 2021 - 0:47

Daha önce İtalyan taraftarlarla girdiği diyalogla gündem olan spor spikeri Diletta Leotta bir kez daha günün en çok konuşulan isimleri arasına girdi. Bu sefer Leotta hakkında yapılan bir açıklama ve devamında yaşananlar dikkat çekti.

Napoli taraftarlarının kendisi hakkında yaptığı tezahüratlar sonrası bir anda gündeme oturan güzel spiker Diletta Leotta, bu sefer de yaptığı bir açıklamayla dikkatleri çekti. Leotta, “Eğer futbolla ilgileniyorsanız, beni sadece izlemeyin, aynı zamanda dinleyin” diyerek futbolsevelerlere çağrıda bulundu. Bunun üzerine İtalyan gazeteci Fulvio Collovati, “Eğer bir gazeteci stada bu kıyafetlerle giderse, kendisine bakılmayı seviyor demektir. Böyle olunca kimse dinlemez” diyerek tartışma başlattı.

Cullovati, daha sonra Leotta ile fotoğrafını paylaştı ve, “Diletta bir gazeteci değil, bu yüzden de profesyonel etik ilkelerine uymak zorunda değil. Fiziksel görüntüsüyle çok şey başardığını söyleyebiliriz.” mesajını yolladı ve gerginliği biraz sakinleştirmeye çalıştı. Instagram’da 5 milyondan fazla takipçisi olan Leotta, İtalya’nın en ünlü televizyon spikeri. Leotta, sosyal medyada kendisine olan ilgiyi, “Instagram’da bildirimleri açtığımda uygulama telefonu kitliyor.” ifadeleri ile açıklıyor. Napoli taraftarları, İtalyan televizyon sunucusu Diletta Leotta’ya seksist tezahüratlarda bulunmuş, Leotta ise gülümseyerek taraftarları reddetmişti.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ROJNAME kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.