fbpx

Rojname

Mağazadaki kadınlar

Mağazadaki kadınlar
26 Ekim 2021 - 0:14

Erkeklerin gidip kendilerine bir EŞ bulabilecekleri bir mağaza açılmıştır. Mağaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkça, KADINLARIN özellikleri de yükselmektedir. Mağazada sadece tek bir kural geçerlidir: Herhangi bir katın kapısından içeri giren erkek

o kattan alış-veriş etmek zorundadır ve eğer bir üst kata çıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemez.Bir gün bir grup erkek arkadaş, kendilerine kız seçmek için mağazaya gider, Ve.
1.KAT: kapıda şunlar yazılıdır: “Bu kattaki kadınların çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler.” Erkekler yazıları okur ve şöyle derler: “Eh,hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım.”

2.KAT: kapıda yazılanlar:“Buradaki kadınların iyi bir işleri var, çocukları severler ve son derece güzellerdir.”“Erkekler :

“Hımmmm hiç fena değil ama acaba bi üst katta ne var?”

3.KAT:“Buradaki kadınların çok iyi birer işleri var, çocukları severler, son derede güzeldirler ve ev işlerine de yardım istemezler.” Erkekler :“Aman Allah’ım, çok etkileyici ama yukarıda başka katlar da var.”

4.KAT:“Buradaki kadınların işleri çok iyi, çocukları çok severler, gayet güzel olup, ev işlerine yardım dilmesini istemezler ve ayrıca son derece cazibelidirler.Erkekler şaşkınlıktan yutkunmaya başlarlar:”“İnanılmaz, bir üst katta bizi neyin beklediğini bi düşünün!”Ve bir kat daha çıkarlar…

5.KAT: şunlar yazmaktadır:
“Bu kat boştur ve sadece erkekleri memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak için konmuştur. Çıkış soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanırsınız..

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ROJNAME kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.