fbpx

Rojname

Müge Anlı programında Muhammed Burhan olayında büyük itiraf sonunda geldi

Müge Anlı programında Muhammed Burhan olayında büyük itiraf sonunda geldi
10 Haziran 2022 - 0:37

Müge Anlı programında Muhammed Burhan olayında büyük itiraf sonunda geldi. Yayına katılan yeni ismin anlattıkları, gerçekleri ortaya çıkardı. Fatma bunlar karşısında hiçbir şey diyemedi, ve o da gerçekleri anlattı.

Müge Anlı programında günlerdir işlenen Muhammed Burhan olayında bugün stüdyoda herkesi şaşırtan bir itiraf geldi Her şeyi gizleseler de gerçekler bir bir ortaya çıkmaya başladı..

Müge Anlı Programında Fatma Müge Anlı’nın bugünkü programında, yaklaşık 3 haftadır araştırılan Muhammet Burhan ci-nayeti işlendi. Ci-nayetin şüphelileri arasında yer alan Selami Şen, Muhammet Burhan’ın ö-ldürül-düğü saat diliminde olay yerinde olmadığını söyledi. Müge Anlı ise “Ci-nayet senin üzerine kalacak diye mi söylemiyorsun?” diyerek Selami Şen’e cevap verdi. Selami Şen cin-ayet saati neredeydi?

SON DAKİKA: SELAMİ ŞEN CİNAYET SAATİ NEREDEYDİ?

Amasya’da Yeşilırmak nehrinin kenarında ce-sedi bulunan 27 yaşındaki Muhammet Burhan cin-aye-tinin ardından köyünde yaşanan ilişkiler de gün yüzüne çıktı.Müge Anlı’yı bile hayrete düşüren ilişkiler perdesinde kör düğüm bir türlü çözülemedi. Bugün yayına katılan taksici birçok detayı paylaştı Fatma ne diyeceğini şaşırdı. Ayrıca yayına katılan 4 kişi Selami hakkında herkesi şaşırtan itiraflarda bulundular.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ROJNAME kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.