fbpx

Rojname

On Milyon D’olar Ödedi

On Milyon D’olar Ödedi
27 Ocak 2022 - 3:00

Rapçi Kanye West, küçük oğlundan ve Suudi Kralı Selman Prens Muhammed’in varisinden beklenmedik bir teklif aldı. Yani eşi Kim Kardashian ile bir g-e-ce geçirmek için baş döndürücü bir 10 milyon ABD doları teklif ediyor. West, Şubat ayında kişisel borcunun “sadece” 53 milyon dolar olduğunu tweet atmasının ardından bir yorum ve tepki fırtınasına neden oldu.

Rapçi, sanat yapmaya devam etmek için bir milyar dolar istediği Mark Zuckerberg’den yardım istedi ve “Hedef” yazdı. Bildirildiğine göre, hiçbir milyarder isteğine cevap vermediği için, zengin prens yardım teklif etti..

Suudi Savunma Bakanı Muhammed bin Salman bir basın toplantısında tartışmalı teklifi yaptı ve Kanye West’in mali sorunlarını çözebileceğini söyledi. Servetinin bir milyar dolardan fazla olduğu tahmin edilen güçlü prens, eşiyle bir g-e-ce geçirmek için rapçiye 10 milyon dolar ödemeye hazır.

‘Müziği ya da kıyafetleri ile ilgilenmiyorum ama karısı paha biçilmez bir varlık. Onunla bir g-e-ce geçirmek için memnuniyetle 10 milyon dolar ya da daha fazla öderdim”, Bir basın toplantısında gazetecilere söyledi.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ROJNAME kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.