fbpx

Rojname

Paraya para demiyor…

Paraya para demiyor…
19 Aralık 2021 - 3:42

Herkes para kazanmak için farklı farklı yollar denerken, TikTok fenomeni olan Stephanie Matto ilginç yöntemiyle paraya para demiyor.ABD’de yaşayan Stephanie Matto, farklı ülkelerden çiftlerin i-li-şkilerinde ve ABD hukuk sisteminde gezinmelerini izleyen bir belgesel dizisi olan ’90 Day Fiance’ın birkaç sezonunda yer aldı. 31 yaşındaki fenomen reality şovunda görünmesi ona ün kazandırdı.Stephanie’nin başlattığı ve ona ciddi para getiren şey başka bir girişim.Stephanie, yetişkinlere yönelik içerik satan kendi abonelik web sitesini kurdu. Stephanie çıkardığı gazları bir kavanozda satmaya başladı.Stephanie bu durumu normal ve standart bir iş olarak algılıyor.

Stephanie, rutin olarak gaz çıkartabilmek için sık sık gaz yapan yiyecekler tüketiyor.Stephanie, çıkarttığı gazı küçük kavanozlar halinde paketliyor.İlginç fenomen Stephanie paketlemesinin kendisine özel olduğunu ifade etti.Stephanie, “Çiçek yaprağı da koyuyorum. Bu aslında kokuyu tutuyor. Daha uzun süre dayanmasını sağlıyor. ” dedi.Sözlerini sürdüren Stephanie “Sonunda kavanozla işim bittiğinde kişisel bir not ekliyorum” diye konuştu.

Stephanie bu işi yapmasındaki asıl nedenin para olduğunu ve insanların yıllardır kendisinden garip isteklerde bulunduğunu ekliyor.Stephanie “Yıllardır kadın ve erkeklerden kullandığım sütyenleri, pantolonları, duş suyumu satmam gibi istekler alıyordum.” dedi.Sözlerini sürdüren Stephanie “Ben de gazımı satmanın daha farklı olacağını düşündüm. Bu hem eğlenceli hem de özel bir şey.” diye konuştu.İşini ve detaylarını anlattığı TikTok videosunda Stephanie insanların neden ürünü aldığını açıkladı.

Stephanie çoğu insanın ‘gerçekten iyi bir kişiliğe sahip olduğu için ve ayrıca çekici olduğu için’ kendisinden bu ürünü aldığını dile getirdi.Stephanie’nin çıkardığı gazı kavanozlayıp satarak kazandığı para dudak uçuklattı.Stephanie çıkardığı gazdan haftalık 70 bin dolar ( 1 milyon TL) kazanıyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ROJNAME kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.