Seçim öncesi sinyal verdi

Seçim öncesi sinyal verdi

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in seçime kadar sessiz kalacağı ve herhangi bir paylaşım yapmayacağı bilgisinin ardından Peker’in basın danışmanı Emre Olur sosyal medya paylaşımında sürekli olarak seçimden önceki 2 aya dikkat çekiyordu. Ancak Peker sessizliğini basın danışmanı Olur’un twitter hesabı üzerinden yaptığı son açıklamalarla bozdu. Sedat Peker sessizliğini bozdu! “Seçime 2 ay kala yaşanacak cehennemi anlattı”..Ayrıntılar Haberin Devamındadır..Haberin Devamını Okumak Ve Görmek İçin Lütfen Görsele Dokunarak Bir Sonraki Sayfaya Geçiniz..

FETÖ’cü Emre Uslu’ya yanıt veren ve seçimden önceki 2 aya göndermede bulunan Sedat Peker şunları söyledi:

“EMRE USLU BEYNİ OLMAYAN AMA FİKRİ ÇOK OLAN ŞAHIS” “@EmreUslu beyni olmayan ama fikri çok olan şahıs, seçime 2 ay kala yaşanacak cehennem açık davettir. Sen de katılabilirsin. Bu hesap sahte değildi. Mesajımı alan levent göktaş tarafından kapatıldı. Senin aklın bu işlere ermez. Açıkça söyle da : “Biz seni kıskanıyoruz,”

”TEK BAŞINA YAPTIĞIN İŞLERİN YÜZDE BİRİNİ BİRLEŞSEK DE YAPAMIYORUZ” “…senin arkanda hiçbir güç olmadığı anlaşıldı. Tek başına yaptığın bu işlerin yüzde birini hepimiz birleşsek de yapamıyoruz. Sen dahisin, sen profesörsün, sen gazeteciler cemiyeti başkanısın (varlığı ile onur duyduğum @yilmazsozcu abi bu makamı bahşetti)”. Ben ayriyeten…”

“SEDAT PEKER SAHTE HESABA ATLADI DİYORSUNUZ” “…barolar birliği fahri başkanı, ben karanlıklar şerifi ve daha birçok ünvanım var. Söyleyin da biz bu adamı kıskanıyoruz deyin. Zekaya saygı duyuyoruz deyin. Bunları demiyorsunuz, Sedat Peker sahte hesaba atladı diyorsunuz. Dün gece levent göktaş tarafı beni aradı.””Onlara dedim ki: “Yarın bu işi düzeltmezseniz tüm dünya bu konuları değil farklı cinayetleri konuşuyor olur.”. Avukat Celal Ülgen Bey bu konular %90 levent göktaşa ait derken, benim tehditimden sonra yalandan Celal Ülgen Bey’i kötüleyen birkaç tweet yazarak bu hesap…” “

…levent göktaşa ait değil dediler. emre uslu sen Sedat Peker’i tanımadın mı? Kayıt olmadan bir iddiada bulunmaz bunu anlamadın mı? Halen daha diyorsun ki ben abaküs ligindeki öğrenciyim. Ayrıca saat konusunda 40 yaşından genç kardeşlerimle akit yapmamıştık. Akit yapmadan…” “…söylenen sözler stratejidir. Ancak akit yaptıktan sonra söylenen sözler namustur. Sen deli misin divane misin? Sen nesin bir söyle herkes öğrensin. Sen şimdi çeyrek aklınla bu yaşanacak olaylardan sonra Sedat Peker’i tuzağa düşürdüm diye kurnazlık yapmaya da soyunursun.” “Ben bu yolları yemem oğlum. levent göktaş ve çetesi ile de görüşecem sizinle de hesaplaşacam. 40 yaş altı kardeşlerime verdiğim sözü tutup onlara tertemiz bir ülke bırakacam. Abaküslü emre uslu, dün geceki telefon trafiğimle o hesabı ben kapattım. Bu sabahki avukatların…” “…yaptığı açıklamaları ben yaptırdım. Beyniniz yok, fikriniz çok. Unutmayın, bir tripod bir kameraya yenileceksiniz. Zekaya saygı duymayı öğreneceksiniz. Her gece dua ederken intikamlarına memur tayin edilmek için dua ettiğim Mitat Paşa’nın,Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey’in…”

“ALLAHIN GAZABI OLARAK DÜNYAYA GELDİĞİMİ ÖĞRENECEKSİNİZ” “…ve benim kızlarımın gözyaşlarına yenileceksiniz. Yüce ALLAH’ın gazabı olarak bu dünyaya geldiğimi öğreneceksiniz. Söz namus, göreceksiniz. REİS SEDAT PEKER”

 

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.