fbpx

Rojname

Uzmanlar bunu yapmayın dedi

Uzmanlar bunu yapmayın dedi
26 Aralık 2021 - 4:21

Kadınlara s-eksle ilgili sıklıkla verilen bazı önerilerin aslında yanlış ve zararlı olduğu ortaya çıktı. Verilen bazı tavsiyeler birbiriyle çelişkili olabiliyor hatta bazıları tamamen uydurmaca. Şimdi size faydalı ipuçları vereceğiz. Kadınlara i-drar yolu e-nfeksiyon r-iskini azaltmak için c-in-sel i-liş-kiden önce m-esanenin boşlatılması gerektiği söylenir. Ancak uzmanlara göre bu kesinlikle yapılmamalı, aksine bilinenden i-lişkiden sonra mesane boşaltılırsa i-drar yolu e-nfeksiyonu kapılmaz. Neden s-eks sonrası i-drar yapmalıyız?

S-eks sırasında v-aji-nadaki b-ak-teriler üretra içine z-orla sokulabilir. İ-drar yapmak b-akterileri atabilir bu yüzden c-insel i-lişkiden sonra mesaneyi boşaltmak sağlıklıdır. İ-drar yolu e-nfeksiyonu nasıl önlenir?

Uzmanlara göre, h-amile kalmak için diyafram kullanmak, diyaframın m-esaneye baskı yaparak tamamen boşaltılmasını önleyebileceğinden, i-drar yolu e-nfeksiyonunu arttırabilir. Tekrarlayan i-drar yolu e-nfeksiyonunuz varsa ve bir diyafram kullanıyorsanız, başka bir h-amile kalma yöntemine geçmeyi düşünmelisiniz.

P-re-zervatif kullanımı, s-perm ö-ldü-rücü yağlar da i-drar yolu e-nfe-ksiyonuna neden olabilir. sık sık i-drar yolu e-nfe-ksiyonu geçiriyorsanız yağ içermeyen ilaç kullanmayı deneyin.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Necmettin Erbakan
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yıllar sonra öğrendi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Üvey anne
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sadio Mane
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Adam Otostop Çeken Bu İnsan
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bir Mahkumun Hikayesi
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ROJNAME kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.