fbpx

Rojname

Yakındaki dişçiye gittim

Yakındaki dişçiye gittim
14 Ocak 2022 - 3:55

Dişim Çok Ağrıyordu. Evimizin yakının’da dişçiye gittim kullanan evini işyeri olarak kullanılır. Beni Muayene etti ve uzanmamı istedi, bana bi i-laç içirdi ve bir süre sonra bayılmışım. Uyandığımda ise Dünyam başıma yıkıldı Dişim Çok Ağrıyordu. Evimizin yakınında evini işyeri olarak kullanan dişçiye gittim. Beni Muayene etti ve uzanmamı istedi, bana bi i-laç içirdi ve bir süre sonra bayılmışım. Uyandığımda karşımda biri vardı ve asıl s-ok bundan sonra Dişim Çok Ağrıyordu. Evimizin yakınında evini işyeri olarak kullanan dişçiye gittim. Beni Muayene etti ve uzanmamı istedi, bana bi i-laç içirdi ve bir süre sonra bayılmışım.

Aydında sahte diş hekimi Sait Ö, sözde tedavi ettiği kadına t-cizde bulunduğu ortaya çıktı. T-cize uğrayan 35 yaşındaki V.Snin şikayeti üzerine sahte dişçi Sait Ö tutuklandı.

Ta-cize uğrayan V.Snin (35) şikayeti üzerine S.Ö tutuklandı. Olay Çine Şevketiye Mahallesinde geçtiğimiz gün meydana geldi. Dişi ağrıyan V.S. aynı mahallede oturduğu evini işyeri olarak kullanan dişçi olarak bildiği Sait Ö. muayenehanesine gitti. ,i -laçla bayılttığı kadını muayenehanede t-ciz etti. Uyandıktan sonra t-cize uğradığını fark eden genç kadın evden kaçtı.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ROJNAME kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.