Parmaklarınızdaki esrarengiz s’ır.

Parmaklarınızdaki esrarengiz s’ır.

Parmaklarınızdaki esrarengiz s’ır. Herkes hemen denesin bunu!
Parmaklarınıza dikkat
Parmaklarınızdaki esrarengiz sır! Kişisel özelliklerinizi parmak boyutlarınız belirliyor. Peki sizinki hangisi? Avuç gibi, parmaklarımızın boyutu da karakter özelliklerimizi yansıtır. Son dönemde gündemde olan parmak analizi nasıl yapılıyor? Hangi parmaklar hangi özellikleri taşıyor? Parmaklarınıza dikkat
Son dönemlerde sosyal medya üzerinden sık sık karşımıza çıkan görselle, parmakların boyutları ölçülüyor. Peki her parmak uzunluğun farklı bir anlamı olduğunu biliyor musunuz? Yüzük ve işaret parmağınız aynı boyuttaysa dikkat! Ellerimiz üzerinden fal bakıldığı gibi, avuç içindeki çizgilerin hayatımıza dair bilgiler verdiğine inanılır. Astrolojik bakımdan ellerinizde, kişiliğiniz hakkında birçok bilgi saklıdır. Parmakların uzunlukları da karakteriniz ile ilgili bağlantılı olduğu söylenir. Fiziksel özelliğiniz, kişiliğiniz hatta davranışlarınız ile ilgili ip uçları verdiği öne sürülür. Peki parmaklarınızla karakter analizi nasıl yapılıyor? Detaylar galerimizde… Eğer işaret parmağınız yüzük parmağınızdan kısa olması eğlenceli, çoğu zaman parti havasında yaşayan, risk almayı seven ve çekici bir kişilik olduğunuzu yansıtır Sorun yaşadıklarında somurtmayı bırakıp çözüm aramayı severler. Sorun çözmek onların işidir. Etrafındakiler onları başarılı görür ve örnek alırlar. Eğer işaret parmağınız ve yüzük parmağınız aynı boyuttaysa, yüksek ihtimalle dengeli, sakin, istikrarlı bir hayata sahip olurlar. Eğer sizin de parmaklarınızın boyları aynı ise yüksek ihtimalle çok nazik bir kişiliğiniz vardır. Çatışmalardan kaçınırlar, yüzleşmekten hiç hoşlanmazlar. Konfor standartlarının dışına çıkmazlar ve belirsizlikten hoşlanmazlar. Eğer yüzük parmağınız işaret parmağınızdan biraz kısa ise kendinden son derece emin ve lider ruhludur. Her adımlarını hesaplarlar ve sürekli planlı ilerlerler. Risk almayı sevmeyen bu kişiler, analitik düşünürler. Bir ilişki veya bir iş durumunda ilk adımı karşı taraftan beklerler. Kararlıdırlar fakat anlık kararlar almazlar. Bazı durumlarda değişiklik gösterse de parmak boylarınız karakter özelliklerinizi yansıtıyor. Bu analiz yöntemi çok eskilere dayanan felsefi bir yöntemdir.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.