Temmuz ayında paraya para demeyecek burçlar belli oldu.

Temmuz ayında paraya para demeyecek burçlar belli oldu.

Temmuz ayı o burçlara bolluk, bereket ve zenginlik getirecek. İşte turnayı gözünden vuracak o burçlar.Temmuz ayının en talihli burçları açıklandı. Paraya para demeyecek burçlar belli oldu. Peki bu ay hangi burçlar zengin olabilir? En şanslı burçlar hangileri? İşte Temmuz ayında paraya para demeyecek en şanslı burçlar.
BAŞAK Temmuz ayında zengin olma potansiyeli en yüksek burçlar arasında Başak zirvede yer alıyor. Kapılar bu burçtakilere peş peşe açılacak. Her şeyi mükemmel yapma takıntıları bu ay bu burçtakilere şans, iyilik ve para getirecek.
YAY Yay, Temmuz ayının en iyimser burcu olarak görülüyor. Bu ay evren yay burçlarını sıkı çalıştıkları için bol bol ödüllendirecek. Yay burçlarının evrenden gelecek mesajlara kulak vermeleri gerekiyor.
“Uzman Astrolog Aygül Aydın, Temmuz ayı aylık burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, Temmuz ayında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki 2023 Temmuz ayında aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte 2023 Temmuz ayı burç yorumları…”KOÇ BURCU Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Neptün’ün Balık burcundaki geri hareketinin başlamasıyla geri plana attığınız, görmezden geldiğiniz her şeyi gündeminize getirebilirsiniz. Bazı insanlarla sorun yaşadığınızda, bazı işler istediğiniz gibi gitmediğinde kendinize pay biçebilirsiniz.
BOĞA BURCU Sevgili Boğa ve yükselen burcu Boğa olanlar, Neptün’ün Balık burcundaki geri hareketine başlaması kendinize görev edindiğiniz konuların gerçekliklerini ve hayatınıza etkisini gösterebilir. Kendinize seçtiğiniz yolu değerlendirebilirsiniz. Bugüne kadar neler yaptığınız ve yapmadığınız hakkında kendinize karşı objektif olmalısınız. Bu size seçimlerinizi belli bir oranda değiştirme ya da düzenleme dürtüsü getirebilir. Bunun bir gereklilik olduğunu kabul etmekte zorlanabilirsiniz ama bu zorluğu aşmak için çaba göstermekten daha iyi bir seçeneğiniz olmayabilir. Bazı arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi revize edebilirsiniz. Doğru mesafeyi bulduğunuzu bir zarara uğramadığınızda, uğradığınız durumda da bundan en az şekilde etkilendiğinizde öğrenebilirsiniz. Daha gerçekçi düşüneceğiniz bir dönemdesiniz.
İKİZLER BURCU Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, Neptün’ün Balık burcundaki geri hareketiyle beraber iş hayatınızdaki seçimleriniz ve tutumlarınız konusunda bazı öneriler getirebilir. Kendinizi gereksiz yere yorduğunuz, üzdüğünüz ya da zamanınızı fazlasıyla alan durumları gözden geçirmelisiniz. Bunları en aza düşürmek için bir çaba göstermeniz gerekebilir. Bunun için gereken motivasyonu, kariyerinizi geliştirecek durumlardaki aksaklıklar ve boşa çıkan beklentilerde bulabilirsiniz. İşinizi iyi şekilde yapmanız için gereken teknik ve duygusal konulara daha fazla eğilmelisiniz. Kendinize ve sorumluluklarınıza zaman ayırmanızda fayda var.YENGEÇ BURCU Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Neptün’ün Balık burcunda geri hareketine başlamasıyla hayatınızda kendinize ne kadar yer verdiğinizi düşünebilirsiniz. Bugüne kadar bunu ne sıklıkla yaptığınızı fark ettiğinizde kendinizdeki eksikliği nasıl kapatacağınızı da bulmanız kolaylaşabilir. Eğitimlerinizin gidişatı, kariyerinizi ve psikolojik durumunuzu destekleyecek gelişmeler gibi konularda bazı hayal kırıklıkları yaşamış olabilirsiniz.
ASLAN BURCU Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Neptün Balık burcunda geri hareketine başlıyor ve size hakkınızı teslim ediyor. Şanslı bir dönemdesiniz, bu şans altın bir tepside olsa da sizin ayağa kalkarak ona ulaşmanız gerekecektir.BAŞAK BURCU Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, Neptün’ün Balık burcundaki geri hareketi ikili ilişkilerdeki detayları gözler önüne serebilir. Kendinizce bir savunma geliştirdiğiniz ya da mantığa oturtmaya çalıştığınız konuları objektif olarak düşünmelisiniz. Gerçekten ne uğruna bunu yaptığınızı, değip değmediğini, hangi detaylara fazlaca yöneldiğinizi ve hangilerini görmezden geldiğinizi fark edebilirsiniz.
TERAZİ BURCU Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, Balık burcundaki Neptün’ün geri hareketine başlaması iş düzeniniz başta olmak üzere günlük akışınızı büyük ölçüde etkileyebilir. Aynı hatalara ya da konulara tekrar dönmek size zaman kaybettirebilir. Artık buna bir son vermek üzere yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. İstediğiniz gibi ilerlemeyen konular karşısında bundaki payınızın ne olduğunu iyi tespit etmelisiniz.AKREP BURCU Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, Neptün’ün Balık burcundaki geri hareketiyle beraber bir şey istemek kadar bunun getirilerinin ne olduğunu da önemseyebilirsiniz. Bugüne kadar yaşadıklarınızda bu ayrımı yapamamış olabilirsiniz. Ama artık bunun bir kayıp olduğunu düşünmeyi bırakıyorsunuz. Duygusal konular, ilişkiye adım atmak ya da var olan bir ilişkiyi sürdürmek konusunda yaşadığınız gelgitleri, nedenleriyle birlikte ele almalısınız.
YAY BURCU Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, Balık burcundaki Neptün’ün geri hareketine geçişi sahip olduğunuz her şeyin gerçekten size ait olup olmadığını düşündürtebilir. Eviniz, yaşam tarzınız ve aile ilişkilerinizde bir şeylerin boşa dönen bir pedala benzediğini görebilirsiniz. Görmezden gelmek yerine konuşmayı, hislerinizi paylaşmayı denemelisiniz.OĞLAK BURCU Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Balık burcundaki Neptün’ün geri hareketi iş görüşmeleri ve haberleşme trafiğinize etki edebilir. Beklediğiniz gibi sonuçlanmayan durumlar söz konusu olduğunda öfkenize hakim olmalısınız. Yapmanız gerekenin buna neden olan durumları tespit ederek çözmek olduğunu unutmayın.KOVA BURCU Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, Neptün’ün Balık burcundaki geri hareketi ekonomik konularda bazı önlemler almanızı gerektirebilir. Harcamalarınızın ve yatırımlarınızın gidişatı hakkında bilgi sahibi olabilir, yanılgıya düştüğünüz durumları iyi yöne çevirmek için çaba gösterebilirsiniz.BALIK BURCU Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, yönetici gezegeniniz Neptün’ün burcunuzdaki geri hareketi yaşadığınız zamanları geri sararak bir kez daha düşünmenize yardımcı olabilir. İyi niyetlerinize, kendinizle ilgili çabalarınıza ve bunları ne kadar yoğunlukta yaptığınıza bakmalısınız. Farkında olarak ya da olmayarak ertelediğiniz her şey için bir telafi şansı yakalayabilirsiniz.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.