fbpx

Rojname

Uzmanlar bunu yapmayın dedi

Uzmanlar bunu yapmayın dedi
26 Aralık 2021 - 4:21

Kadınlara s-eksle ilgili sıklıkla verilen bazı önerilerin aslında yanlış ve zararlı olduğu ortaya çıktı. Verilen bazı tavsiyeler birbiriyle çelişkili olabiliyor hatta bazıları tamamen uydurmaca. Şimdi size faydalı ipuçları vereceğiz. Kadınlara i-drar yolu e-nfeksiyon r-iskini azaltmak için c-in-sel i-liş-kiden önce m-esanenin boşlatılması gerektiği söylenir. Ancak uzmanlara göre bu kesinlikle yapılmamalı, aksine bilinenden i-lişkiden sonra mesane boşaltılırsa i-drar yolu e-nfeksiyonu kapılmaz. Neden s-eks sonrası i-drar yapmalıyız?

S-eks sırasında v-aji-nadaki b-ak-teriler üretra içine z-orla sokulabilir. İ-drar yapmak b-akterileri atabilir bu yüzden c-insel i-lişkiden sonra mesaneyi boşaltmak sağlıklıdır. İ-drar yolu e-nfeksiyonu nasıl önlenir?

Uzmanlara göre, h-amile kalmak için diyafram kullanmak, diyaframın m-esaneye baskı yaparak tamamen boşaltılmasını önleyebileceğinden, i-drar yolu e-nfeksiyonunu arttırabilir. Tekrarlayan i-drar yolu e-nfeksiyonunuz varsa ve bir diyafram kullanıyorsanız, başka bir h-amile kalma yöntemine geçmeyi düşünmelisiniz.

P-re-zervatif kullanımı, s-perm ö-ldü-rücü yağlar da i-drar yolu e-nfe-ksiyonuna neden olabilir. sık sık i-drar yolu e-nfe-ksiyonu geçiriyorsanız yağ içermeyen ilaç kullanmayı deneyin.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eve Baskın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
SON SÖZLERİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yarın evden ç’ıkmayın!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bakanlıktan Genelge
GÜNLÜK HABER AKIŞI
On Milyon D’olar Ödedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KÖYDE YAŞIYORUZ..
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ROJNAME kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.