fbpx

Rojname

Bavulu Açtığında Şok Edici Bir Gerçeği Öğrendi

Bavulu Açtığında Şok Edici Bir Gerçeği Öğrendi
07 Kasım 2021 - 4:00

Kadın, Ailesinin Çatı Katında Bir Bavul Buldu – Bavulu Açtığında Şok Edici Bir Gerçeği Öğrendi Bir kadın, ailesine ait evin çatı katını temizlerken çok özel bir şey keşfetti. Daha önce hiç görmediği büyük bir bavul buldu. Anne ve babasını iyi tanıdığını sanıyordu, ancak işin aslı çok farklıydı. Hayatı boyunca ondan büyük bir sır saklamışlardı. Bavulu açtığında hayatının şokunu yaşadı ve bir anda her şey açıklığa kavuştu! Lara anne babasını çok severdi. Çiftlikte harika bir çocukluk geçirmişti.

Etrafında her zaman sarıp sarmalayacağı hayvanlar vardı ve kendini ne zaman mutsuz hissetse anne veya babası onu teselli etmek için yanında olurdu. Kızlarının her şeye sahip olmasını istemiş ve ona istediği her şeyi vermişlerdi. Ancak Lara hiçbir şey istemiyordu. Keçilerle, tavuklarla ve ağaçtan kulübesiyle mutluydu. Arada sırada ailesinden ekstra şekerler alırdı çünkü sevgili kızlarını şımartmak için bir şeyler yapmak isterlerdi. Lara bu şekerleri sonrasında çatı katında bulunan yastıktan kalesine götürürdü. Ancak bu bavulu daha önce orada hiç görmemişti, içinde ne olabilirdi? devamı için görsellere tıklayınız

Anne ve babasının okuldaki diğer ebeveynlere kıyasla daha büyük olması Lara’ya tuhaf gelmezdi. Aslında buna hiç kafa yormamıştı. Fakat bu durum okul bahçesindeki veliler arasında her zaman bir sohbet konusu oluyordu. Ne de olsa Lara ilkokula başladığında annesi 50, babası 53 yaşındaydı. Yaşlı anne babalar, fakat hikayeleri her zaman çok inandırıcı görünüyordu. Çocuk sahibi olmakta güçlük çekmişlerdi, ancak bu arzularını hiçbir zaman kaybetmemişlerdi.

Görünen o ki, bu irade galip gelmişti çünkü Lara’nın annesi 45 yaşındayken ona hamile kaldı. Çocuk sahibi olmak için riskli bir yaş. Fakat Lara son derece sağlıklı ve mutlu bir çocuk olarak büyüdü. Yine de ona doğru gelmeyen bir şeyler vardı… Gerçekten de küçük bir çocukken çok şımartılıyordu. Ve bavulun içindekiler bunun nedenini hemen açıkladı. Bavulun içinde bir fotoğraf ve doğum belgesi buldu. Kendi doğum belgesiydi bu. Tek fark Lara’nın taşıdığı soyadıyla belgede yazanın aynı olmamasıydı. “12 Haziran 1981 doğumlu Lara Wisrow bu belgeyle evlat edinilmiş ve Larson ailesine katılmıştır.

Joan Larson ve Tim Larson ebeveynler olarak tüm sorumluluğu alacaklarına ve bundan böyle Lara Larson’ın hak ettiği sevgi ve ilgiyi göstereceklerine dair söz vermişlerdir.” “Ben evlatlık mıyım?!” diye bağırdı Lara yüksek sesle. Nasıl olur da anne babası ona bundan hiç bahsetmezdi. Lara biraz sinirlenmiş ve kafası karışmıştı. Ancak bir anda aklına çok önemli bir şey geldi… Doğru ya, doğum fotoğraflarımı hiç görmedim ama kendimi her zaman onların çocukları gibi hissettim. İlk bezimi değiştirmemiş olabilirler ama sonraki tüm bezlerimi değiştirdiler. Doğumda soyadım Wisrow olabilir ama ben Larson’ım ve öyle kalacağım.” “Beni bunca yıldır sevgi ve ilgiyle büyüttüler ve önemli olan da bu.” Lara’nın ailesi, tavan arasını ziyaretinden kısa bir süre önce vefat etmişti ve aile çiftlikleri Lara’ya miras kalmıştı. Bu duruma çok üzüldü ama ailesinin onun için yaptıklarına çok fazla sevgi duyuyordu. Ve bu bilgiyi öğrendikten sonra bu his daha da artmıştı!

 

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ROJNAME kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.