fbpx

Rojname

Haluk Levent

Haluk Levent
27 Ekim 2021 - 0:02

Ünlü şarkıcı Haluk Levent’in soyadının A’cil olması herkesin a’ğzını açık bırakmıştır. Ünlü şarkıcı Haluk Levent, yaptığı yardımlarla bilinmektedir. Şarkıcının sosyal medya hesabındaki “A’cil” ibaresi ise de yaptığı yardımlarla ilgili sanılıyordu. Ancak oyuncunun gerçek soyadının “A’cil” olduğunu öğrenenler büyük ş’aşkınlık y’aşamıştır.

Özellikle sosyal medyadan kendisine ulaşan kişilere ve a-fet dönemlerinde yaptığı yardımlarla adından söz ettirmektedir. Ünlü şarkıcı Haluk Levent’in soyadıyla ilgili detay, duyanların a’ğzına açık b’ırakmıştır. Sosyal medyadaki bir kullanıcı tarafından dikkat çekilen olayda, ünlü şarkıcının sosyal medya hesabındaki “A’cil” ibaresine vurgu yapılmıştır.

HERKES YARDIMLARLA İLGİLİ SANIYOR
Levent’in sosyal medya hesaplarındaki ibareyi herkes yardımlarla ilgili sanıyordu. Ancak gerçek öyle çıkmamıştır. Ünlü şarkıcının soyadının gerçekten A-cil olduğu öğrenilmiştir. Hayranları bu detay karşısında ş’aşkınlığını g’izleyememektedir.

K’IZININ VE KARDEŞİNİN SOYADI ORTAYA ÇIKARMIŞTIR
Ünlü şarkıcının A’cil soyadını taşıdığı ise internet üzerinden yapılan aramalarda görülmüştür.

Oyuncunun biyografi kısmında doğum adının Haluk Acil olduğu bilgisine yer verilirken. K’ızının adı ve soyadı Ela A’cil, kardeşininki de Berkant A’cil olarak verilmiştir.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ROJNAME kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.